autoua
×
Радио @ Autoua.net /
Правила
Читать форум «Радио»
Прямой эфир
WEWE WEWE Re: Радиолюбительское курилко-флудилко! ver13
Що мається на увазі під "тільки"? Укрчастотнагляд піде мене ловити в багатомільйонному Києві чи просто ігнор зі сторони радіолюбителів? Я ж не незаконна FM-станція, в роботу оперативних служб теж не планую втручатися. І то слабо розумію, як вичислять, якщо мова про короткотривалий період. Це хвантастика )) Мені хвилин двадцять кнопки поклацати, діапазони провірити і загальну працездатність приладу. Можна ще будівельників чи охорону магазинів покошмарить, але якось теж не ок, залишки совісті і здорового глузду маю

Позивний потім отримується, в папери, здається, треба вписувати офіційно конкретну радіостанцію, а як це до покупки робиться? Не в курсі.

Туристичні, велогрупи - часто використовують, хай своя буде на авось. Уже замовив, оплату зняли
rival28 rival28 Re: Радиолюбительское курилко-флудилко! ver13
ну радіоаматори закриті "тоном", правильна охорона теж - вони тебе не почують, будівельників навіть не чув вже давно, ну як приїде маякуй, якщо будеш недалеко десь то може щось вийде з того

є визивні загальноприйнятні частоти, але думаю радіоаматор там тобі не відповість, наприклад я б не відповів чисто з тактичної точки зору, а послухати можеш.
WEWE WEWE Re: Радиолюбительское курилко-флудилко! ver13
Тобто, якщо у них вибрано тон, то простим автоматичним скануванням діапазону я частоту їхніх переговорів не дізнаюся і ручним підбором тону тоді теж нічого не вийде? Ще не шарю.

А так дякую, матиму на увазі!

Заметили ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter