autoua
×
Радио @ Autoua.net / Позывные /
Таблица Позывных канала radio.autoua.net
Версія для друку  Версія для друку    Обговорити на форумі  Обговорити на форумі

В данной статье мы приводим актуальную таблицу позывных канала radio.autoua.net  - наиболее актуальный вариант можно найти по этой ссылке на форуме. Вариант для удобной распечатки в формате *.pdf , который время от времени обновляется, можно загрузить отсюда.

Получить новый позывной, или отказаться от позывного можно используя ссылку на  данной страничке форума radio.autoua.net.

 
Читать форум «Радио»
Прямой эфир
WEWE WEWE Re: Радиолюбительское курилко-флудилко! ver13
Що мається на увазі під "тільки"? Укрчастотнагляд піде мене ловити в багатомільйонному Києві чи просто ігнор зі сторони радіолюбителів? Я ж не незаконна FM-станція, в роботу оперативних служб теж не планую втручатися. І то слабо розумію, як вичислять, якщо мова про короткотривалий період. Це хвантастика )) Мені хвилин двадцять кнопки поклацати, діапазони провірити і загальну працездатність приладу. Можна ще будівельників чи охорону магазинів покошмарить, але якось теж не ок, залишки совісті і здорового глузду маю

Позивний потім отримується, в папери, здається, треба вписувати офіційно конкретну радіостанцію, а як це до покупки робиться? Не в курсі.

Туристичні, велогрупи - часто використовують, хай своя буде на авось. Уже замовив, оплату зняли
rival28 rival28 Re: Радиолюбительское курилко-флудилко! ver13
ну радіоаматори закриті "тоном", правильна охорона теж - вони тебе не почують, будівельників навіть не чув вже давно, ну як приїде маякуй, якщо будеш недалеко десь то може щось вийде з того

є визивні загальноприйнятні частоти, але думаю радіоаматор там тобі не відповість, наприклад я б не відповів чисто з тактичної точки зору, а послухати можеш.
WEWE WEWE Re: Радиолюбительское курилко-флудилко! ver13
Тобто, якщо у них вибрано тон, то простим автоматичним скануванням діапазону я частоту їхніх переговорів не дізнаюся і ручним підбором тону тоді теж нічого не вийде? Ще не шарю.

А так дякую, матиму на увазі!

Заметили ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter